Lietuviškai
Atgal
Elektrinės g. 21 A, LT-26108 Elektrėnai +37069928529; +37064647699 info@izola.lt
Lietuviškai

Pradžia

 / 

Kontaktai

Kontaktai

 UAB “Izola”

Įmonės kodas:    181251940
PVM kodas:         LT812519418

Elektrinės g. 21 A, LT-26108 Elektrėnai
www.izola.lt 
El.paštas: info@izola.lt

Dirbame: 
I-V 07:30 - 16:30

 

Direktorius

Algirdas Butkus

Tel.:        +370 528 38211

Mob. tel.: +370 610 0080

Algirdas.Butkus@izola.lt

 

Vyr. buhalterė

Nerija Kazlauskienė

Tel.:        +370 528 59548

 

Nerija.Kazlauskiene@izola.lt

 

 

Pirkimų ir transporto vadovas

Vladas Butkus

Tel.:        +370 528 51810

Mob. tel.:+370 646 47699

Vladas.Butkus@izola.lt

 

 

Kokybės ir aplinkosaugos vadovas

Algirdas Butkus

Tel.: +370 650 45952

 

Butkus.Algirdas@izola.lt

 

Eksporto direktorius

Karolis Ūsaitis

Tel.:        +370 528 38212

Mob. tel.:+370 685 76253

Karolis.Usaitis@izola.lt

 

Gamybos direktorius

Tomas Gečiauskas

Tel.:       

Mob. tel.:+370 603 58154

Tomas.Geciauskas@izola.lt

 

 

 

Užklausa sėkmingai išsiųsta

TURITE KLAUSIMŲ? RAŠYKITE MUMS: