Lietuviškai
Atgal
Elektrinės g. 21 H, LT-26108 Elektrėnai info@izola.lt
Lietuviškai

Pradžia

 / 

Statmix

Statmix

Apsauginis tinkas termoizoliaciniam sluoksniui STATMIX AT (GP) CS IV

 

 

TRUMPAS APRAŠYMAS

 

Statmix AT - tai pilnai paruoštas, ekologiškai švarus tinkas iš cementinio rišiklio, smulkiagrūdžio užpildo, sintetinių bei organinių priedų, skirtas įvairių šiluminių katilų, degimo krosnių, šiluminių vamzdynų ir kitų šiluminių agregatų termoizoliacinio sluoksnio padengimui, apsaugant jį nuo mechaninių pažeidimų ir atmosferos poveikio. Jis naudojamas išorės ir vidaus darbams. Paviršius gali būti dažomas. Gali būti naudojamas kaip rišamoji medžiaga termoizoliaciniam betonui.

 

NAUDOJIMAS

 

Statmix AT sumaišomas su vandeniu, rekomenduojama 2,4-2,6 litro/10kg tinko ir paliekamas 10 minučių bręsti. Po to mišinys dar kartą permaišomas, jei reikia pridedant vandens. Tinką reikia sunaudoti per 2 val.

 

TINKUOJAMO PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

 

Tinkuojama ant izoliuoto paviršiaus, kuris jau yra sutvirtintas metaliniu tinklu (tarp vatos ir metalinio tinklo negali būti jokio laisvumo). Dengiamas paviršius turi būti švarus, turi būti pašalintos dulkės (jei taisomas seniau tinkuotas paviršius, reikia pašalinti atskilusius senojo tinko gabaliukus ir tinkamai paruošti senojo tinko kraštus). Darbo metu tinkuojamas įrenginys turi būti neeksploatuojamas. Tinkuojamo paviršiaus temperatūra neturi viršyti 25°C.

 

 

 

TINKAVIMAS

 

Priklausomai nuo tinkuojamo paviršiaus galimi keli tinkavimo variantai:

1. Pirminis tinkavimas, po to kai šis sluoksnis apdžiūsta, yra vykdomas antrinis tinkavimas (iki 10 mm storio).
2. Tinkas įtrinamas į tinklą ir vėliau mentele yra lyginamas jo paviršius. Vieno tinkavimo metu leistinas sluoksnio storis yra 20 -30 mm. Norint tinkuoti storesniu sluoksniu rekomenduojama palaukti, kol pirminis sluoksnis pradžius (po 4-5 val.)

 

SKIEDIMO PORCIJOS: 4,8-5,2 litro/20 kg.
SĄNAUDOS įrengiant ištisinį sluoksnį- 10 mm storiu 12-14kg/m2.
DARBINĖ TEMPERATŪRA nuo +5°C iki +30°C.
RIBINĖ TEMPERATŪRA nuo -35°C iki +100°C.
SĄNAUDOS 2-4 kg/m2.

 

DĖMESIO Būtina apsaugoti akis ir odą. Dirbkite su pirštinėmis. Saugoti nuo vaikų.

 

GALIOJIMO TERMINAS 6 mėnesiai nuo pagaminimo datos, laikant produktą originalioje pakuotėje, minimaliai +50°C temperatūroje, sausoje vietoje.

ATITINKĄ STANDARTĄ LST EN 998-1